Pondelok-Piatok 8:00-15:00 (Obed: 11:30-12:30)    
 
OBJEDNANIE TOVARU
Tovar si môžete objednať nasledovne:
  • prostredníctvom virtuálneho obchodu na www.textilmania.sk
  • e-mailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • telefonicky na čísle 0904 839 104
PLATOBNÉ PODMIENKY
Cena tovaru
Záväzná je cena tovaru platná v čase uskutočnenia objednávky.
 
Spôsob platby
Spôsob platby závisí od spôsobu doručenia. V prípade dobierky, za tovar platíte na pošte. Ku každému nákupu dostanete faktúru, ktorá slúži ako doklad o kúpe.
Vyhradzujeme si právo rozhodnúť či bude zásielka odoslaná poštou alebo kuriérom - podľa sumy a váhy. V prípade, že preferujete jeden spôsob dodania, prosíme uviesť do poznámky k objednávke.
 
ODSTÚPENIE OD ZMLUVY
V súlade so zákonom o ochrane spotrebiteľa máte nárok na vrátenie tovaru (na odstúpenie zmluvy) do 14 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru. Podmienkou vrátenia tovaru je aby bol tovar nepoškodený, nepoužitý a kompletný.

Je potrebné, aby ste v uvedenej lehote tovar doručili na našu adresu. Na spôsobe vrátenia tovaru je možné dohodnúť telefonicky na našom čísle 0904 839 104. V prípade dodržania uvedených podmienok Vám vrátime peniaze za tovar do 15 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy. Tovar zaslaný na dobierku nebude prijatý.

REKLAMÁCIE
Zásielku, ktorá javí známky poškodenia, napr. roztrhnutý obal alebo deformácie, v žiadnom prípade nepreberajte. Na všetok tovar zakúpený prostredníctvom nášho internetového obchodu sa vzťahuje záruka 24 mesiacov, ktorá začína plynúť dňom prevzatia zásielky. Ak si prajete tovar reklamovať, kontaktujte nás telefonicky na našom čísle 0904 839 104, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a na ďalšom postupe sa s Vami dohodneme. Reklamácie vybavujeme promptne.
 
Alternatívne riešenie sporov
  1. Nakupujúci – spotrebiteľ – má právo obrátiť sa na predávajúceho so žiadosťou o nápravu (e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.), ak nie je spokojný so spôsobom, ktorým predávajúci vybavil jeho reklamáciu alebo ak sa domnieva, že predávajúci porušil jeho práva. Ak predávajúci odpovie na túto žiadosť zamietavo alebo na ňu neodpovie do 30 dní od jej odoslania, spotrebiteľ má právo podať návrh na začatie alternatívneho riešenia sporu subjektu alternatívneho riešenia sporov (ďalej len subjekt ARS) podľa zákona 391/2015 Z.z. ARS subjektami sú orgány a oprávnené právnické osoby podľa §3 zákona 391/2015 Z.z. Návrh môže spotrebiteľ podať spôsobom určeným podľa §12 Zákona 391/2015 Z.z. Zoznam subjektov ARS je možné nájsť na stránke Ministerstva hospodárstva SR www.mhsr.sk.
  2. Spotrebiteľ môže podať sťažnosť aj prostredníctvom platformy alternatívneho riešenia sporov RSO, ktorá je dostupná online na http://ec.europa.eu/consumers/odr/index_en.htm.
  3. Alternatívne riešenie sporov môže využiť len spotrebiteľ – fyzická osoba, ktorá pri uzatváraní a plnení spotrebiteľskej zmluvy nekoná v rámci predmetu svojej podnikateľskej činnosti, zamestnania alebo povolania. Alternatívne riešenie sporov sa týka len sporu medzi spotrebiteľom a predávajúcim, vyplývajúceho zo spotrebiteľskej zmluvy alebo súvisiaceho so spotrebiteľskou zmluvou. Alternatívne riešenie sporov sa týka len zmlúv uzatvorených na diaľku. Alternatívne riešenie sporov sa netýka sporov, kde hodnota sporu neprevyšuje sumu 20 EUR. Subjekt ARS môže od spotrebiteľa požadovať úhradu poplatku za začatie alternatívneho riešenia sporu maximálne do výšky 5 EUR s DPH.
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
Údaje, ktoré uvediete pri objednávaní tovaru budú použité na realizáciu Vašej objednávky a nebudú poskytnuté tretím stranám. Môžu byť použité na účely spojené s propagáciu internetového obchodu www.textilmania.sk a zasielanie informácií o stránke www.textilmania.sk.

Ak si v budúcnosti nebudete želať, aby sme Vás o špeciálnych ponukách informovali, stačí ak nám to oznámite na e-mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , predmet spravy "Odhlasit" a my Vás vyradíme zo zoznamu.Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.